Wybielanie-zębów-Toruń-Lampa-Beyound

Wybielanie zębów –

Wśród kupowanych przez pacjentów napojów i pokarmów jest wiele produktów, jakie wpływają na kolor zębów. Do zazwyczaj wyliczanych należą kawa, soki lub niektóre kolorowe owoce. Dla pacjentów bardzo ważne aby możliwe było niwelowanie skutków spożywania barwiących pokarmów, ponieważ białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Zdarza się jednak, że nawet pielęgnowane zęby mają żółty odcień. Rozwiązaniem tego problemu są zabiegi wybielania zębów. Oprócz codziennej pielęgnacji specjalnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą zdecydować się na fachowe stomatologiczne wybielające zabiegi, na przykład naświetlania specjalistycznymi lampami.

Jedną z najbardziej znanych lamp jest lampa Beyond, innowacyjna technologia, oferująca wybielanie zębów, dające przyzwoite i trwałe efekty już po pierwszym zabiegu naświetlania. Co więcej ten typ zabiegu usuwa do 97% bakterii namnażających się w jamie ustnej i pomniejsza stany zapalne przyzębia, a także wspomaga utwardzanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, chociaż najbardziej pożądane, nie jest wyłącznym pozytywnym efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest nowoczesnym urządzeniem, z ramieniem obracającym się w zasięgu 360°, co sprawia, że może być dopasowywana do różnych pozycji pacjenta, co poprawia wygodę i dokładność pracy. Ponadto także siła naświetlania lampy może być dopasowana do potrzeb pacjenta, według zaleceń lekarza stomatologa. Natężenie światła może być intensywne, standardowe lub łagodne z uwagi na to, jak silne są przebarwienia. Dzięki lampie Beyond wybielanie zębów jest znacznie prostsze.

https://edclinic.pl/lang/pl/metamorfozy/