Stomatolog leczenie na raty kredy na implanty

Zęby na kredyt

Leczenie stomatologiczne niekiedy wymaga dużego nakładu finansowego, zwłaszcza w wypadku implantacji lub zabiegów ortodontycznych, których koszt jest związana nie tylko z pracą stomatologa, ale także z surowcami, z jakich zostaną przygotowane implanty lub aparaty. Może zatem być tak, że pacjent potrzebujący szybkiego leczenia dentystycznego nie ma wystarczających środków finansowych, a wizyta na fundusz zdrowia okaże się mieć nazbyt daleki termin. Wtedy dobrym wyjściem z sytuacji jest medyczny kredyt Mediraty.

Ten sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko komfortowy z uwagi na możliwość podzielenia wydatku na raty, ale także daje większe szanse na leczenie z najlepszymi i najtrwalszymi materiałami, które zwykle mają wysokie ceny. Kredyt medyczny Mediraty obejmuje takie zabiegi stomatologiczne jak: leczenie ortodontyczne i zachowawcze, prace implantacyjne i protetyczne, chirurgię stomatologiczną i zabiegi estetyczne, poprawiające wygląd jamy ustnej. To daje pacjentom szeroki zakres możliwości.

Kredyt medyczny Mediraty jest dostępny w wielu najlepszych klinikach i placówkach dentystycznych, co pozwala pacjentom na pobieranie usług dentystycznych najwyższej jakości w wygodnych ratach. Spłatę kredytu medycznego Mediraty można dostosować do swoich możliwości finansowych, wybierając kredyt ze spłatą w przedziale od 12 do nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą pozwolić sobie na leczenie stomatologiczne w wygodnym, ratalnym systemie płatniczym.

https://edclinic.pl/lang/pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/